TECHNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Obowiązki:
• Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
• Diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn źródłowych oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości
• Wykonywanie prac konserwujących mających na celu prawidłowe działanie linii produkcyjnych/maszyn.

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne (elektryk, elektromechanik, mechanik)
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Samodzielność, dokładność
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym 6-14, 14-22.

Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełen etat
• Stałe wynagrodzenie
• Dofinansowanie do karty medycznej
• Grupowe ubezpieczenie pracownicze
• Dofinansowanie do karty Multisport
• Transport z kierunków: Pruszcz, Gniew
• Dofinansowanie do urlopu
• Szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
• Wsparcie ze strony kadry zarzadzajacej

Aplikacje prosimy wysyłać na: biuro@belbal.com
Zapraszamy również do naszego biura mieszczącego się na: ul. Skarszewskiej 1 83-110 Tczew lub prosimy o kontakt: 058 530 65 07

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu potrzeb obecnej
i przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych osobowych jest Belbal Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.